ویکی ترونیک .:. از یادگیری لذت ببرید...
Image ads

درباره ما

معرفی ویکی ترونیک؛

ویکی ترونیک بعنوان یک سایت مرجع برای علوم رشته مهندسی برق و رباتیک و مکاترونیک، در پنجم آذرماه سال 1395 به صورت رسمی شروع به کار کرد.

این سایت با هزینه‌ی شخصی تعدادی از دانشجویان مقطع کارشناسی رشته برق، و با هدف متمرکز سازی علوم مورد نیاز دانشجویان، و همچنین آموزش های ساده و در عین حال جامع و کاربردی، راه اندازی شد. ویکی ترونیک بصورت روزانه با محتوای علمی و کاملا رایگان به روز رسانی خواهد شد. همچنین، این سایت قصد دارد تا با ترجمه مقالات مفید آموزشی از سایت های مرجع انگلیسی، گامی در فراهم آوردی آرشیو رایگان و کم یاب در زمینه های گوناگون بردارد.

نویسندگی در ویکی ترونیک

سایت ویکی ترونیک، بعنوان سایت مرجع برای علوم مهندسی، از اساتید و مهندسان علاقمند در زمینه های برق (شامل تمامی گرایش ها)، رباتیک، مکاترونیک، برنامه نویسی میکرو کنترولر ها و سیستم عامل ها و همچنین زمینه های آی تی و فناوری اطلاعات دعوت به عمل می آورد تا با مشارکت در پیشبرد اهداف سایت، ما را یاری کنند. بدیهی است، با توجه به اصول و سیاست های ویکی ترونیک در راستای ارائه رایگان محتوای آموزشی، مطالب ارائه شده از سوی شما عزیزان، به نام شما و بصورت رایگان در سایت منتشر خواهند گردید.

فروش اینترنتی مقالات و پروژه های شما

از آن جایی که برخی محتوای اختصاصی ارائه شده، دارای ارزش علمی و عملی بسیار زیادی می باشند و وقت و هزینه زیادی صرف گردآوردی و تهیه و تنظیم آنها گردیده است، مسلماً این مطالب بصورت رایگان منتشر نخواهند گردید. سایت ویکی ترونیک قصد دارد تا با همکاری اساتید و مهندسان، زمینه را برای فروش آسانتر محتوای با ارزش علمی فراهم سازد، لذا با راه اندازی فروشگاه اینترنتی مقالات و پروژه ها، در تحقق این امر گام برداشته است. در فرآیند فروش، مقاله یا پروژه با کسر درصد ناچیزی از سوی ویکی ترونیک، به سود گردآوردنده منتشر خواهند شد. { امکان فروش اینترنتی مقالات و پروژه های شما، به زودی فعال خواهد گردید}

مدیران سایت

© تمامی حقوق برای ویکی ترونیک محفوظ است. طراحی و اجرای سایت : theSKYdesign

Powered by keepvid themefull earn money